• : 0000 000 00 00
Hakkımızda

Hakkımızda

ikitelli.com.tr Firma Rehberi Platformu, Türkiye’nin tüm firmaları bünyesinde bulundurmayı ve bu yolla tüm halkımıza kolaylık sağlamayı, KOBİ girişimcilerinin bilinirliliğini ve ticaretini arttırmaya yardımcı olmayı ilke edinmiş bir platformdur.

İkitelli® İOSB firma rehberi platformu TurkPoint.com tarafından sektör firmasının kolaylıkla üye olabileceği marka patent tescili olan bir firma rehberi platformudur.

Bu Projelerin arkasında, 1991 yılından beri birçok önemli projeye imza atmış TurkPoint.com® ekibin bilgi ve tecrübeler vardır.

“İkitelli Organize Sanayinin Dünyaya Açılan Kapısı” www.ikitelli.com.tr

Hedefimiz; Türkiye çapında tüm firmaların gereksinim duyulan tüm resmi ve özel bilgilerin anında halkımızın ulaşabileceği tek bir noktada bulabilmelerini sağlamaktır.

Birinci etap olarak; İstanbul Başakşehir ilçe sınırlarındaki İkitelli Organize Sanayi Bölgesi (İOSB) kapsamında bulunan 40.000 üzerindeki işletmeyi, gelişmeleri en hızlı ve geniş içerikle dünyaya duyuran firma rehberi platformu olmaktır. Bölge firmalarının ve üyelerimizin sektördeki diğer firmalarla iş yaptığını düşünerek yazılım altyapımızı sadece bölge ile sınırlamadık. Bölge dışındaki firmaları da firma rehberi platformumuza üye olmalarını sağlayacağız. Ardından ikinci etap olarak www.exporturk.com üzerinden tüm üyelerimizi dünya ticaretine açılmalarına imkan sağlayacağız. Geç olmadan sizde bu platformda yerinizi alabilirsiniz…

Bu platformda aşağıda açıklayacağımız ana başlıklarda modüllerimiz mevcuttur.

·         Haber

·         Firma Rehberi

·         Ürün & İlan

·         İş ilanları

·         Fuar ve Etkinlikler

·         Fırsat köşesi

·         Acil hizmetler (Çilingir, Doktor, Oto Servis, Özel ambulans, Yol Yardım, Elektrik, vs..)

Bu proje ile başta İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde yer alan tüm firmaların internet ortamında yer alması ve internet aracılığı ile daha fazla kişiye ve daha büyük kitlelere ulaşması sağlanmaktadır.

“İOSB’nin Dünyaya açılan yüzü”

Bu platforma üye olan firmalar üye olmayan diğer firmalara göre bir adım ileride olacaktır. Siz de firmanızın daha fazla müşteriye ulaşmasını ve kazancınızı artırmak istiyorsanız hazırlanmış olan bu www.ikitelli.com.tr İOSB firma rehberi platformuna üye olmanız yeterli olacaktır.

Bu platformun bir parçası olmak, ikitelli.com.tr firma rehberi platformu Türkiye genelinde tüm bölgeler ve şehirlerde bütün iş kollarında aradığınız detaylı ve coğrafi bilgiye ulaşmanızı sağlar.

Bizler ayrıca bölgeye yönelik kesintisiz yayın yapan www.ikitelligazetesi.com ile İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 40 bin işletmeyi Türkiye’ye ve Dünyaya tanıtmaktayız.

Bizler sizlere www.exporturk.com üzerinden ürettiğiniz ürünleri ve hizmetlerinizi dünyaya açmanız için bir köprü olmaktayız.

Bu konuda bizlere destek olmanızı, haber olacak her olayı, firma bültenlerinizi bizlere gönderirseniz inceleyip değerlendiririz.

Ayrıca bu kurduğumuz platformun gelişmesi için bizlere destek olmanızı ve bu platformlara REKLAM VERMEK isteyen ve bu projemize SPONSOR OLMAK isteyen firmalarda bizimle irtibata geçebilirler.

Biz Kimiz

Biz firmalar ile kullanıcıları bir araya getiren bir platformuz. Bizim işimiz firmalarımızla kullanıcılarını tanıştırmaktır. Yeri geldiğinde yorumlar ile kullanıcı deneyimini zenginleştirmektir. Kullanıcıların yorumlarıyla diğer kullanıcılara yön göstermektir. Ülkemizin üretimine destek olmak ve üretenleri duyurarak yeni girişimcilere umut olmaktır. Küçük girişimleri destekleyerek büyümelerini sağlamaktır.

 

Biz, TurkPoint.com, FinansNews.com, ExporTurk.com, BasakLife.com, BasakHaber.com, ikitelligazetesi.com, ikitelli.com.tr, BasakShop.com internet sitelerini yönetmekteyiz.

 

TurkPoint hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen TurkPoint resmi web sitesini ziyaret edin: www.turkpoint.com

Bu Projelerin arkasında TurkPoint.com® ekibinin, 1991 yılından beri edindiği bilgi ve tecrübeler vardır.