• : 0000 000 00 00
ExPorTurk - Başakşehir, İstanbul

Firma Hakkında

ExPorTurk.com

ExPorTurk.com 1998 yılında planlanan ve isim hakkı alınan 2007 yılına kadar ticaret link sitesi olarak gelen ziyaretçileri diğer sitelere yönlendiren, 2007 başında ise aktif içerik girilerek yayın hayatına başlamıştır.

ExPorTurk.com Yurtiçinde profesyonel mantıkla çalışan fakat imkanları olamayan küçük veya orta ölçekli işletmelerle büyük işletmeleri aynı platformda buluşturmak ve bunların ticaretine yardımcı olmak, elektronik ticareti uygulamak ve geliştirmek, yeni bir pazarlama aracı olmak, ExPorturk.com'un Türkiyenin ve Dünyanın Ticaret merkezi olmasını sağlamayı amaçlamaktadır.
 
ExPorTurk.com olarak "Türkiye'nin Uluslararası Ticaret Portalı" olmayı hedeflemekte ve başta küçük ölçekli işletmeler için büyük imkanlar oluşturmayı hedefliyoruz.

ExPorTurk.com herhangi bir özel, tüzel, resmi, gayri resmi kurum ve kuruluşlara maddi ve manevi bağlantısı olmaksızın çalışmalarını sürdürmektedir.

ExPorTurk.com bünyesinde, ülkemizin Küçük, Orta ve Büyük ölçekli firmalarını internet ortamına taşımak ve internet reklam dünyasından istifade etmelerini sağlamayı da planlamaktayız.


Sitemizde başta gönüllü olmak üzere ülkemizin kalkınması için bilgisini paylaşacak tecrübeli kalemlerden köşe yazıları, daha geniş içerik oluşturulması planlanmaktadır.


Gayemiz; ExPorTurk.com olarak, tarafsız habercilik anlayışı içerisinde daha iyiyi daha güzeli meydana getirmeye çalışmaktır.


Bu Projelerin arkasında TurkPoint.com® ekibinin, 1991 yılından beri edindiği bilgi ve tecrübeler vardır.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

exporturk@turkpoint.com
Belirtilmemiş
5339342034
Belirtilmemiş
www.exporturk.com

Harita Konum

İOSB - Başakşehir

İstanbul / Başakşehir

Mesaj Formu

QR Code